Ogólnopolska Konferencja Naukowa“Zdrowie psychiczne wyzwaniem naszych czasów” Terminy - Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Zdrowie psychiczne wyzwaniem naszych czasów” Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Zdrowie psychiczne wyzwaniem naszych czasów” Terminy - Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Zdrowie psychiczne wyzwaniem naszych czasów”
25 marca 2020 r. – 5 listopada 2020 r. 25 listopada 2020 r.– zgłoszenie udziału na Konferencję (szczegóły w zakładce Opłaty)
do 26 listopada 2020 r. – zgłaszanie streszczeń wystąpień ustnych oraz posterów naukowych
3 grudnia 2020 r. – II Ogólnopolska Konferencja Naukowa – Zdrowie psychiczne wyzwaniem naszych czasów
do 10 grudnia 2020 r. – nadsyłanie rozdziałów do monografii naukowej oraz oświadczeń autorów
Odpowiadamy na wszystkie otrzymane od Państwa wiadomości. Brak odpowiedzi jest równoznaczny z jej nieotrzymaniem. Jeśli w przeciągu 2 tygodni od przesłania pracy (również po naniesieniu poprawek) nie otrzymają Państwo od nas mailowego potwierdzenia otrzymania plików, bardzo prosimy o kontakt z nami w tej sprawie.
30 czerwca 2021 r. – wydanie monografii naukowej w formie elektronicznej. Planowany termin obejmuje prace sformatowane zgodnie z informacjami podanymi w zakładce Publikacja, które zostaną wysłane do 10 grudnia 2020 r. wraz z oryginałem oświadczenia autora/ów (w wersji papierowej). O terminie dostępności wersji papierowych książek będziemy informowali mailowo.
Facebook